recenze

Baby poradenství

Bc. Jana Kerlesová

mobil: 775049682     

email: jaja.kerlesova@gmail.com

poradentství pro maminky

vše co potřebujete vedět o miminkách

RecenzeJana Holá (Vojtíšek, 2 roky)

"Jana je opravdu spolehlivá, s dětmi to bezvadně umí. Můj syn si ji zamiloval hned napoprvé a mohla jsem okamžitě odejít. Je to velice ochotná a zkušená chůva, vzhledem k jejím profesním zkušenostem, je s ní syn naprosto v bezpečí. Nic pro Janu není problém a proto vřele doporučuji."

Marcela Leiderová (Kristýnka 1 měsíc)

"Jana mi hodně pomohla v době předporodní i poporodní. Jako čerstvá matka jsem na tom nebyla psychicky dobře a ona mi pomohla, vše mi vysvětlila a ukazala. Díky ní jsem se srovnala a začala fungovat jako máma. Stále ji mám jako poradce na telefonu a jsem ji za to vděčná.Bez jejich rad a návštěv u mě doma bych to nezvládla."
Lucie Cvejnová (Eliška a Kubík)

"Jana, je výborná zdravotní sestřička, spolehlivá, ochotná, velice spolehlivá,...

Když se mi narodilo druhé dítko, myslela jsem si, že vše naprosto bez problému zvládnu. Ale bohužel, jsem měla veliké problémy s kojením a synek měl velké bolení bříška. Vše jsem s Janou konzultovala, přijela a se vším mi ochotně a příjemně pomohla. Pomáhala mi se rozkojit, ukazovala různé polohy na kojení .

A Kubíčkovy také strašně pomáhala ohledně té bolesti bříška. Ukázala mi jak mu balit celé tělíčko do plínek, aby ho bolení co nejrychleji přešlo, prostě různé finty :-)

Je to úžasná ženská a zdravotní sestřička a jestli někdy budu mít třetí dítě, určitě se na ní obrátím"